Cocuk Bebek Oyuncu Ajansı Ankara

Ankara Çocuk Oyuncu Ajansı

Ankara Çocuk Bebek Reklam Ajansı  olarak sadece yetişkinlere yönelik değil Çocuk ve Bebek modeller ve mankenler içinde projeler yürütmekteyiz.

Çocuk ,bebek oyuncu ve  modellerin İlimizde yapılan ya da yakın illerde yapılan reklam filmi kamu spotu ya da katalog çekimi gibi projelere katılmasını sağlamaktayız.

Çocuk oyuncu cast ajansı

olarak modellerimize en uygun projeleri özenle seçerek bu alanda çalışabilecekleri bütün projeleri onlara sunarak iş portfoyumuzu olabildiğince geniş tutmaya

çalışıyoruz.Ajans olarak Çocuk ve bebeklerimizin fotoğraflarını en iyi şekilde çekerek firmalara en kaliteli sunumları hazırlıyoruz.

6 ayda 1 bebeklerimizin fotoğraflarını güncelleyerek güncel sunumlar gerçekleştiriyoruz.

Ajansımız 10 yıllık tecrübesiyle sektördeki diğer ajanslara  öncülük ederek çocuk model bebek model gibi alanlarda çözüm ortaklığı yaparak ortak projelerde yürütmektedir.Misyonumuz 10 yıldır dürüstlük ve başarıdan asla taviz vermeden gerek çalıştığı firmalar gerekse ajansa kayıtlı üyeler açısından Ankara daki en kaliteli en güvenilir ve en dürüst hizmeti vermeye devam etmektir.

Başvuru yapmak için alttaki Ankara Çocuk Bebek Ajans  başvurusu linkini tıklayarak formu doldurabilirsiniz.Formu doldurduktan sonra geri dönüşlerimiz 1 hafta içinde gerçekleşmektedir.Sizi arayarak bilgi ve randevu oluşturulmaktadır.

ÇOCUK-BEBEK BAŞVURU

Top